269054
Проект
Українські слова у кросвордах
Пошук українських слів 

Доступна [ нова версія ] пошуку слів для кросвордів.

У формі запиту введіть шаблон для пошуку, який повинен складатись з українських літер та крапок (.). Символ крапки означає будь-яку букву. Наприклад, вам треба знайти слово з 7 літер, що починається на "ПО", а закінчується на "Р". Шаблон матиме вигляд: ПО....Р

Форма запиту
Шаблон слова для пошуку:

Якщо вам невідома довжина слова, а потрібно знайти всі можливі слова за першими літерами, то шаблон необхідно дещо ускладнити. Так знайти всі слова, що починаються на літеру "А" можна використавши шаблон: А.*

Символ зірочка "*" означає повтор останнього символа, тобто, якщо зірочка іде після крапки, то це означає будь-яке закінчення слова, навіть його відсутність. Поясню простіше, шаблон типу ПРО..* поверне слова, щонайменше з 3 літер, а не з 4-ох, тому що перша крапка означає будь-який символ, а наступна з "зірочкою" - необмежену кількість символів 0,1,2,3,... тощо.

Кросворд українською? 

Українських кросвордів дуже мало. Мені невідомо чому склалась така ситуація. Скоріше за все це збіг факторів: мало українських періодичних видань, технічна мова "ерудитів" України - російська, повна відсутність кросворд-програм з українськими словниками тощо. Тому будь-ласка дивіться на цей проект як на спробу покращити становище з українськими кросвордами.

Зараз у базі даних зібрано 67215 українських іменників (в називному відмінку) та власних назв. Звичайно це крапля в лексичному запасі українського кросвордиста, та маємо, те що маємо (зовсім недавно їх було трохи більше за 19000). Переглянути всі ці слова Ви можете тут.

Всіх зацікавлених запрошую до співпраці. Якщо Ви маєте у електронній формі ще більшу кількість українських іменників, власних назв українською та інших слів, які можуть бути використані у кросворді, я із задоволенням додам їх до цієї бази. Буду радий навіть незначній кількості слів, яких немає у моєму переліку.

Якщо користуватись Internet для пошуку слів за шаблоном Вам не зручно, і Ви б хотіли мати локальну копію пошуку українських слів, скористайтеся будь-ласка автономною формою пошуку слів. Для її роботи необхідно, щоб Ваш браузер підтримував JavaScript 1.2.