Головна

 Автономна версія пошуку українських слів для розв'язування чи складання кросвордів


У формі запиту введіть шаблон для пошуку, який повинен складатись з українських літер та крапок (.). Символ крапки означає будь-яку букву. Наприклад, вам треба знайти слово з 7 літер, що починається на "ПО", а закінчується на "Р". Шаблон матиме вигляд: ПО....Р

Увага! Дочекайтесь повного завантаження сторінки.

Форма запиту
Шаблон слова для пошуку:

Якщо вам невідома довжина слова, а потрібно знайти всі можливі слова за першими літерами, то шаблон необхідно дещо ускладнити. Так знайти всі слова, що починаються на літеру "А" можна використавши шаблон: А.*

Символ зірочка "*" означає повтор останнього символа, тобто, якщо зірочка іде після крапки, то це означає будь-яке закінчення слова, навіть його відсутність. Поясню простіше, шаблон типу ПРО..* поверне слова, щонайменше з 3 літер, а не з 4-ох, тому що перша крапка означає будь-який символ, а наступна з "зірочкою" - необмежену кількість символів 0,1,2,3,... тощо.

Для кращого розуміння шаблонів пошуку слів необхідно визначити різницю між шаблонами з використанням * та ?, що прийняти при пошуку файлів. Наприклад, всі файли на літеру А матимуть шаблон А*, а всі слова на літеру А відповідатимуть шаблону А.* . Відповідно слово з восьми літер, де друга та остання "А" матиме шаблон .А.....А, а не ?А?????А, як це прийнято в шаблонах імен файлів.

Фактично при пошуці слів використовуються шаблони регулярних виразів (regular expression), а тому для виконання складного пошуку читайте документацію до застосуванню регулярних виразів.

Зважаючи на повільну роботу інтерпритатора JavaScript я б радив Вам утриматись від використання шаблона типу .* бо у Вас може просто не вистачити терпіння дочекатися результатів такого пошуку :)

Важливо! Для роботи з данною формою у автономному режимі у будь-який час, необхідно зберегти її на диск у вигляді HTML-файлу.