Привітання, побажання та поздоровлення

привітання, побажання та поздоровлення
Повний перелік свят:

Шановні відвідувачі!

Це статична версія станом на 07.12.2007, запрошую вас переглянути сайт vitau.org.ua

Вітаю Вас на сервері привітань, побажань та поздоровлень!

Шановні відвідувачі цього сайту, Ви потрапили до сервера привітань на якому зібрані вітання, побажання та поздоровлення до головних свят України та визначних подій у приватному житті людини (таких як день народження чи весілля). Свята, а точніше їх дати, наведені на 2007 рік. Інформація на цьому сайті згрупована по назві свята і для зручності розташована на окремих сторінках (5 вітань на сторінку). Привітальні тексти розміщені як у віршах так і прозою, що значно розширює діапазон святкових подій, адже погодьтеся, що вітальні вірші не підходять до офіційного звернення-привітання. На цьому сайті Ви знайдете вже готові тексти привітань, які без додаткових коригувань придатні до використання з нагоди свята. Практично Вам слід від себе додати кому призначене вітання, а також від кого воно.

Кожне поздоровлення має внизу посилання [Оцінити поздоровлення], і кожен відвідувач може поставити власну оцінку за десятибальною системою. Щотижня, а може у майбутньому і щодня, створюється рейтинг найбільш вдалих побажань, вітань та поздоровлень. Створено рейтинг найбільш невдалих поздоровлень, які взагалі не сприймаються користувачами цього серверу.

Хочу подякувати всім, хто допомагав створювати механізм цього сайту та власне тексти привітань. Щире людське Вам спасибі!

Ознайомтесь також з переліком наших партнерів, що вже підтримали сервер поздоровлень.

Хочу одразу попередити скептиків, щодо думок відносно практичної цінності даного сайту. Не зважаючи на те, що я й сам особисто вважаю, що побажання та поздоровлення краще писати самому (детальніше про привітання тут), а не використовувати шаблони, але не все так просто. По-перше, не слід забувати, що не всі люди мають розвинені творчі якості, і іноді написати декілька речень для декого є дійсно складним завданням. По-друге, у нашій країні досить низький рівень грамотності населення, і розмовляти красиво, а особливо вітати красивими українськими словами можуть взагалі одиниці. По-третє, взявши за основу одне з привітань на цьому сайті, Ви можете дійсно створити власне унікальне вітання, адже не має пізнання з нічого, щось же треба використовувати як навчальний посібник.