Привітання українською

привітання, побажання та поздоровлення
Повний перелік свят:
Назад

Вітаю Вас на сервері привітань, побажань та поздоровлень!

Свята супроводжують нас усе життя. Це і численні дні народження, весілля, професійні та державні свята та й просто особисті святкові події (підвищення на службі, закінчення навчального закладу тощо). Традиційно прийнято вшановувати один одного у такі моменти. Добре якщо ця людина поряд і можна просто привітати її потиснувши руку чи поцілувавши, а що робити коли привітання слід викласти у письмовій формі?

Звичайно, якщо ви надсилаєте sms, то придумувати особливо нічого не потрібно, довге привітання досить складно набирати. А от при відсиланні e-mail чи традиційного листа слід подумати про те, які слова увійдуть до привітання.

Складові успіху Вашого привітання:

  • Щирість. Привітання повинно бути написано від серця;
  • Доброзичливість. Вітати слів добрими словами;
  • Відвертість. Краще не переобтяжувати привітання хвалебними речами, тому що таке привітання можуть сприйняти неадекватно і подумати що це лестощі;
  • Лаконічність. Краще виразити свої думку у декількох реченнях, ніж перетворити привітання на поему.

Якщо Вам все ж таки складно власноруч написати привітання, можете скористатися одним з тих, що розміщенні на цьому сайті.

Особисто я пропоную дивитись на привітання виключно з позиції маленької літературної творчості. Без фантазії та щирого бажання гадаю не можливо створити по справжньому гарне привітання. Знаєте, таке привітання, щоб запам'яталось, а не просто перевело шмат паперу.

Взагалі у суспільстві до привітань люди відносяться по різному. Дехто вважає, що вітати слід тільки на новий рік та день народження, та й тільки тому, що так прийнято. Інші взагалі байдужі до привітань, а якщо і вітають когось, то обмежуються скупими словами "Вітаю" та "Бажаю всього найкращого". Для таких "особистостей" писемна форма є найбільш підходящою, тому що написавши на вітальній листівці скупе слова "Вітаю", вона буде мати жалюгідний вигляд, особливо якщо її автор не може похизуватись каліграфічним почерком. В принципі, можна не переобтяжувати себе писемною творчістю, а просто купити за гроші вже готову листівку з привітанням до потрібної святкової події. Але погодьтесь, що тоді вітальні слова будуть не щирими, а якимись штучними. Це все одно, що привітання підписати не власним підписом, а фразою "Від усієї душі Вас вітає друкарня номер 8!". Також по різному суспільство сприймає привітання написані у віршах. Хист до складання римованих привітань звичайно є не у всіх, точніше кожен може скласти привітання-вірш, але один це зробить за 5 секунд, а іншому треба декілька тижнів.

Привітати близьку вам людину можна по різному. В принципі нічого складного в цьому не має. Але влучно підібрати слова, які б точно відображали зміст привітання це вже щось близьке до мистецтва. Тому остання моя порада вам: для того щоб створити гарне привітання треба просто тренуватися у вітаннях. Чим частіше ви будете придумувати власні привітання, там краще вони будуть виходити.

Шановні відвідувачі! Якщо ви бажаєте розмістити на цьому сайті своє привітання, побажання чи поздоровлення, то можете відправити його скориставшись формою прямо на сайті. До розгляду приймаються тексти поздоровлення, тексти побажань та тексти привітань тільки українською мовою.