Лінукс форум

Вхід не виконано. Ласкаво просимо зареєструватися!

Логін: Пароль: [ Реєстрація ]
Навігація: Форум

Опис та призначення цього розділу форума:
Це форум для користувачів операційної системи Linux, або тих хто хоче стати таким користувачем чи адміністратором Лінукс. Форум ні в якому разі не ставить на меті осягнути всі можливості використання цієї перспективної операційної системи, але принаймні одну відповідь на своє питання ви отримаєте завжди. Всі питання форуму проходять через руки модератора (адміністратора), а тому ймовірність отримання правильної відповіді значно збільшується.

Тема обговорення:

Suse

Автор та дата повідомлення Текст повідомлення
d-kolia
09:52:09 23.05.2007
В мене питаннячка можливо хтось допоможе
Я використовую Suse linux 10
1.Як надати певному користувачу прав доступу для під'єднання до бази даних Mysql, можливості її зміни, ну і чи можна зробити так , щоб були доступні тільки певні бази даних , або окремі таблиці з різних баз.
2.Я пробував підключати інтернет через мобільний. Використовував kppp. Система найшла модем, я прописав на нього настройки, строку ініціалізації (брав таку,як для Windows XP), запускаю kinternet, він робить , але законектитися я не можу.
Буду дуже вдячний за пояснення

senyk
11:12:28 13.06.2007
>> цитуємо користувача d-kolia:
1.Як надати певному користувачу прав доступу для під'єднання до бази даних Mysql, можливості її зміни, ну і чи можна зробити так , щоб були доступні тільки певні бази даних , або окремі таблиці з різних баз.
Тут справа не в Suse, а в MySQL, тому що MySQL має свій власний механізм керування повноваженнями. Для того, щоб користувачеві дозволити працювати з БД достатньо використати команду GRANT. Наприклад, Ви хочете користувачу sasha дозволити працювати з БД store, ось зразок команди:

GRANT ALL ON store.* TO sasha@localhost IDENTIFIED BY 'password';

, де password - це відповідний пароль користувача sasha для доступу до MySQL.

Синтаксис команди GRANT доволі гнучкий і Ви також можете накласти окремі обмеження на таблиці БД та навіть команди SQL.

Ви не є користовачем цього форуму, а тому не можете створювати нові повідомлення

Реклама

Ліцензійна угода

Авторське право на серверний механізм форуму © Сеник Микола, 2005