Лінукс форум

Вхід не виконано. Ласкаво просимо зареєструватися!

Логін: Пароль: [ Реєстрація ]
Навігація: Форум

Опис та призначення цього розділу форума:
Це форум для користувачів операційної системи Linux, або тих хто хоче стати таким користувачем чи адміністратором Лінукс. Форум ні в якому разі не ставить на меті осягнути всі можливості використання цієї перспективної операційної системи, але принаймні одну відповідь на своє питання ви отримаєте завжди. Всі питання форуму проходять через руки модератора (адміністратора), а тому ймовірність отримання правильної відповіді значно збільшується.

Тема обговорення:

Распространения Linux в Полтаве и в Украине

Автор та дата повідомлення Текст повідомлення
Tok
23:40:57 25.05.2007
Доброе время суток....Я могу предложить вам запись дистрибутивав на ваш DVD диск. Я могу запсать такие дистрибутивы как: Linux OpenSuse 10.2/10.1, ASPLinux 11.2, Ubuntu (liveCD), Linux Mandriva 2007 Free, Linux Mandriva 2007 PowerPack. Ещё я на днях докачаю "MacOS X Tiger 10.4.3". (Можит этот дистрибутив не в тему, ну всёровно этот Unix подобная ОС и я думаю уважаемая Администрацыя не обидется за это дистр.)....Если что-то когото заинтересовало, или у кого-то есть ещё какието дистрибутивы, то пишите на мыло sertok91@gmail.com С уважением Serg =)
intser1
17:49:56 24.01.2009
ок, весьма интересно, только время не стоит на месте каждый день выходят новые дистрибутивы которые можно скачать в инете ))
Спасибо за предложние

Серж, www.affordable-web-hosting-provider.net/

Ви не є користовачем цього форуму, а тому не можете створювати нові повідомлення

Реклама

Ліцензійна угода

Авторське право на серверний механізм форуму © Сеник Микола, 2005