Лінукс форум

Вхід не виконано. Ласкаво просимо зареєструватися!

Логін: Пароль: [ Реєстрація ]
Навігація: Форум

Опис та призначення цього розділу форума:
Це форум для користувачів операційної системи Linux, або тих хто хоче стати таким користувачем чи адміністратором Лінукс. Форум ні в якому разі не ставить на меті осягнути всі можливості використання цієї перспективної операційної системи, але принаймні одну відповідь на своє питання ви отримаєте завжди. Всі питання форуму проходять через руки модератора (адміністратора), а тому ймовірність отримання правильної відповіді значно збільшується.

Тема обговорення:

Проблеми з Cyrus-SASL та Postfix

Автор та дата повідомлення Текст повідомлення
Hansolefsen
15:57:54 15.08.2013
Доброго дня.
У мене проблемы з Cyrus-SASL та Postfix, зразу скажу, що реально я компілював Postfix з сирців, щоб активувати MySQL, так тоді поставив Cyrus-SASL, Cyrus-SASL-MySQL, і перевірив зразу демон /etc/init.d/authsasld - там було шадоу, поставив ПАМ, і реально тепер не можу зрозуміти, як правильно настроїти його для PLAIN аутентифікації, телнетом пробував і те і те, та не можу знайти логи, в яких би значилось, де саме проблема. Може давайте якось разом вирішимо це питання?
Зразу скажу, що все налаштовано на MySQL, вручну створював настройки для файлів і поставив в наявності, ну скажімо так для IMAP - поставив Courier, курьєр працює, листи доходять дуже нормально.
Дякую
mikola
16:56:23 18.08.2013
Про Postfix+authsasld навряд щось підскажу, бо на одному сервері тільки знайшов postfix, який використовував аутентифікацію для користувачів, але й там був не authsasld, а dovecot:

smtpd_recipient_restrictions = permit_mynetworks, permit_sasl_authenticated , reject_unauth_destination
smtpd_sasl_auth_enable = yes
smtpd_sasl_security_options = noanonymous
smtpd_sasl_type = dovecot
smtpd_sasl_path = private/auth
smtpd_sasl_authenticated_header = yes

В принципі, можна і його (dovecot) використовувати для аутентифікації користувачів по базі MySQL.

Проте маю практичний досвід використання демона saslauthd+svnserve. Помилки аутентифікації не записуються в лог. Так спроба увійти під невірним паролем у Subversion закінчилась лише таким рядком у лозі /var/log/svnserve:

8994 2013-08-18T12:20:50.621055Z 109.87.226.54 - - ERR subversion/libsvn_ra_svn/streams.c 149 210002 Network connection closed unexpectedly

Спробую розібратися, як писати їх у лог, і напишу трохи згодом.

Ви не є користовачем цього форуму, а тому не можете створювати нові повідомлення

Реклама

Ліцензійна угода

Авторське право на серверний механізм форуму © Сеник Микола, 2005